Agencja Interaktywna Exception - Demo CMS

  O Nas

  Profesja jest firmą szkoleniowo-doradczą współpracującą ze specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. Głównym założeniem Profesji jest pełna obsługa, na zasadzie outsourcingu, podmiotów o różnym profilu działalności, zróżnicowanej wielkości i formie prawnej. Realizujemy projekty w formie jednorazowych zleceń jak również długoterminowych  projektów.


  Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, realizacja każdego etapu jest opierana na własnej Polityce Jakości jaką kieruje się Profesja w codziennej pracy. Nasz zespół  aktywnie  uczestniczy w szkoleniach i przedsięwzięciach dzięki czemu dąży do stałego rozwoju oraz podnoszenia standardu oferowanych usług.


  Naszą ofertę adresujemy do właścicieli firm i osób kierujących pracownikami, menadżerów, mistrzów, brygadzistów - jako osób na których spoczywa odpowiedzialność za  zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunki pracy jakie wynikają z przepisów prawnych.


  Wartości, którymi się kierujemy to; wysoka jakość usług, terminowość, innowacyjność, jasno określone warunki współpracy, które pomagają nam osiągnąć trwałe relacje  w zgodzie z przyjętymi standardami.


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  wsparciem biznesu, outsourcingiem, szkoleniami bhp, p.poż, pierwsza pomoc.


  Zaspół Profesja